ارتباط با تکنوسرور

با سلام   دوستان و مشتریان عزیز اقدام به ارسال ایمیل به ما می کنند به شما پیشنهاد میکنیم در سایت ما ثبت نام کنید و در ناحیه کاربری خودتون اقدام به ثبت تیکت پشتیبانی کنید پشتیبانان ما در کمترین ... بیشتر »

16th May 2021
سرور مناسب ارز دیجیتال بایننس

با سلام   تکنوسرور اقدام به ارائه تمامی لوکیشن های اروپا و کانادا و امریکا برای تجارت در حوزه بایننس نموده است تنها کافی است در کمترین زمان ممکن سفارش خود را ثبت و پرداخت کنید و تحویل ... بیشتر »

16th May 2021
به روزرسانی سخت افزار تمامی سرور های خارج از ایران

با سلام   تیم ما از پایان سال 99 اقدام به جا به جایی تمامی سرور ها به سرور های به روز و نو نموده است اکثر سرور ها دارای هاردهای پر سرعت اس اس دی  شده است بهترین سرویس و کیفیت و سرعت را به شما ... بیشتر »

16th May 2021
افزایش قیمت سرور های اختصاصی ایران از 7 تا 15 درصد ازماه جاری

با سلام   با توجه به افزایش هزینه های عمومی و افزایش سالیانه سرویس ها سرویس سرور اختصاصی ایران از ماه جاری شامل افزایش قیمت 7 تا 15 درصدی خواهد شد تمام تلاشمون را به کار بسته ایم با کمترین ... بیشتر »

16th May 2021
افزایش قیمت سرور های مجازی اروپا و آمریکا از 10 تا 30 درصد از 15 مرداد ماه

با سلام    با عرض احترام خدمت شما کاربران و بازدید کنندگان محترم    با توجه به افزایش بی رویه قیمت ارز و عدم ثبات در بازار از 15 مرداد ماه افزایش قیمت روی سرور های مجازی اروپا و آمریکا را خواهیم ... بیشتر »

5th Aug 2018
افزایش قیمت سرور های مجازی اروپا و آمریکا از 10 تا 30 درصد

با سلام و احترام  خدمت شما کاربران و بازدید کنندگان محترم با توجه به شرایط ارزی کشور و بالا رفتن بی رویه قیمت ارز در چند وقت اخیر به منظور پایداری و حقظ کیفیت سرویس ها و خدمات رسانی شایسته تر ... بیشتر »

9th Apr 2018
سال نو مبارک

با سلام و احترام  مجموعه تکنوسرور حلول سال نو را به تمامی کاربران و مشترکین عزیز تبریک گفته و سالی پر از برکت و آبادانی را برای شما ارزو می نماید . امیدواریم امسال بیشتر از سال های پیش بتوانیم ... بیشتر »

17th Mar 2018
تخفیف ویژه 25% رمضان 96 تکنوسرور

با سلام و احترام  ضمن قبولی طاعات و عبادات شما عزیران تکنوسرور به مناسبت ماه مبارک رمضان اقدام به ارائه تخفیف 25% برای سرور های اروپا ،آمریکا و ایران خود نموده است.که شما عزیران می توانید برای ... بیشتر »

10th Jun 2017
1395 افزایش قیمت سرورهای آمریکا واروپا از 15 دی ماه

با سلام و احترام  خدمت شما کاربران و بازدید کنندگان محترم با توجه به شرایط ارزی کشور و بالا رفتن بی رویه قیمت ارز در چند وقت اخیر به منظور پایداری و حقظ کیفیت سرویس ها و خدمات رسانی شایسته تر ... بیشتر »

12th Dec 2016
تخفیف 30% ویژه سرور های اروپا و آمریکا 9 الی 16 شهریور

 با سلام و احترام تخفیف ویژه تکنوسرور تابستان 95 از 9 تا 16  تخفیف 30% سرور های مجازی اروپا/کانادا با کد تخفیف:SUMMER6.شما می توانید با انتخاب پلن سرور مجازی خود و وارد کردن کد تخفیف از این تحفیف ویژه ... بیشتر »

30th Aug 2016